piątek, 7 czerwca, 2024

Garnki do gotowania na parze – czym kierować się przed zakupem?

Modne staje się gotowanie potraw na parze, zwłaszcza dotyczy to osób które ze względów zdrowotnych muszą stosować odpowiednie diety, lub tych którzy chcą zapewnić sobie doskonałej jakości odżywianie, które pomoże zadbać o nasze zdrowie oraz urodę.

Garnki przeznaczone do przyrządzania tego rodzaju potraw różnią się od tych tradycyjnych. Ich konstrukcja jest tak zaprojektowana by umożliwiały nam przygotowywanie wielu potraw jednocześnie.

Materiały garnków do gotowania na parze

Wysoka jakość materiałów jakie są stosowane w tego typu rozwiązaniach, gwarantuje nam długa trwałość samych garnków, jak również doskonałą jakość przyrządzanych w nich potraw. Sekret tego typu garnków to doskonałe materiały i nowoczesne rozwiązania technologiczne które poprawiają przepływ ciepła pomiędzy poszczególnymi ich elementami.

Na rynku znajdziemy garnki do gotowania na parze w wielu odmianach i spełniające wiele funkcji. Ważne jest to by dobierać je w sposób taki który zagwarantuje nam zaspokojenie własnych indywidualnych potrzeb.

Producenci garnków do gotowania na parze

garnki do gotowania na parze producent

Produkty znanych i uznanych producentów posiadają wieloletnią gwarancję i zapewniają nam że ich funkcjonalność będzie zachowana na długi czasu. Garnki tego rodzaju możemy kupować zarówno w zestawach jak i poszczególne ich elementy, jednak często bywa tak, że aby można było ich sprawnie używać, wszystkie części muszą pochodzić od tego samego producenta. Tylko wówczas zapewnimy sobie pełnię satysfakcji. Jeśli zamierzamy się zdrowo odżywiać, warto zainwestować w takie rozwiązania i cieszyć się niepowtarzalnym smakiem serwowanych potraw.

Garnek KLAUSBERG KB-7136 18 cm

KLAUSBERG KB-7136 to garnek ze stali nierdzewnej o średnicy 18cm i pojemności 2,5l, wyposażony w dwie wkładki do przygotowywania potraw na parze. Jego szczelna pokrywa zapobiega wydostawaniu się pary i zamyka składniki odżywcze, aby zachować smak i aromat. Garnek ten jest idealny do zup, dań wegetariańskich, makaronów i ziaren, gulaszu, poachingów i innych pysznych potraw, które wymagają szczególnej koncentracji smaków i wartości odżywczych.

garnek na pare klausberg gotowanie na parze

Cechy produktu:

  • Garnek ze stali nierdzewnej 18 cm o pojemności 2,5 l.
  • Wykonany z wysokiej jakości materiałów
  • Dwa wkłady umożliwiają gotowanie na parze
  • Odpowiednio dopasowana pokrywa utrzymuje wartości odżywcze wewnątrz
  • Idealny do zup, dań wegetariańskich i nie tylko
  • Można myć w zmywarce, co ułatwia czyszczenie

To jest zdrowe!

Nie ulega wątpliwości, że warzywa oraz owoce tracą bardzo wiele ze swoich cennych składników podczas obróbki termicznej takiej jak gotowanie czy smażenie. Aby móc skorzystać z dobroczynnych właściwości tych produktów warto skorzystać z garnków do gotowania na parze. Dzięki licznie przeprowadzanym badania, wiadomo, że warzywa i owoce przyrządzane w takich garnkach i na parze zachowują nie tylko piękny wygląd, smak i aromat, ale również bogactwo witamin i minerałów, które ulegają rozkładowi w trakcie innej obróbki cieplnej.

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Garnki do gotowania na parze są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale również niezwykle praktyczne i bez wątpienia sprawdzą się w każdej kuchni. Zdrowe i niskokaloryczne jedzenie sprzyja utrzymaniu szczupłej sylwetki, a także poprawia ogólne samopoczucie i wygląd. Warto zainwestować w siebie i rozpocząć kulinarną przygodę natychmiast. Garnki do gotowania na parez z pewnością ułatwią start w nowe, zdrowe życie.

Zobacz więcej na parze:

2 KOMENTARZE

Na Parze.pl