NaParze.pl

Gotowanie na parze

Nowe Artykuły

Parowar Tefal Vitacuisine

Gotowanie na parze pozwala wydobyć z warzyw, mięs, ryb i innych produktów doskonały smak i jednocześnie zachować pełnię wartości odżywczych. Wysoka temperatura skraca czas przyrządzania posiłku, dzięki czemu wszystkie produkty posiadają więcej witamin i minerałów. Dodatkowo potrawy przyrządza się bez tłuszczu, co zmniejsza ich kaloryczność oraz sprawia, że jedzenie jest lekkostrawne.

Gotowanie w parowarze jest proste

Gdy posiada się w domu parowar Tefal Vitacuisine, gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Dania przyrządza się szybko, a proste przepisy ułatwiają gotowanie początkującym paniom domu i kawalerom. Parowar umożliwia przygotowanie wielu składników potrawy jednocześnie. Wystarczy ułożyć je na poszczególnych piętrach urządzenia, a warzywa, mięso lub ryba oraz produkty węglowodanowe przyrządzi się w tym samym czasie. Każdy z produktów zachowa naturalny smak oraz aromat.

Parowar Tefal Vitacuisine odpowiedni także dla wymagających

Parowar Tefal Vitacuisine jest urządzeniem, które przyda się także w kuchniach wymagających osób. Dzięki niemu przyrządzi się nawet bardziej skomplikowane dania, a także… ciasta! Co ważne, ciasta z parowaru są równie smaczne jak ich odpowiedniki pieczone tradycyjnie. Tefal jako Europejska a nie Chińska firma założona ponad 50 lat temu może pochwalić się zaawansowanymi technologiami produkcji parowarów. Parowary tej firmy zdobywają uznanie konsumentów z całej Europy. Gotuj i przyrządzaj dania i posiłki z firmą Tefal !

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *